czwartek, 26 kwietnia 2012

30 dni z książkami - dzień 11

Dzień 11 - Książka, dzięki której zaraziłeś się czytaniem
 
   Chociaż uwielbiam czytać całą serię Harry'ego Pottera to Komnata Tajemnic zaskarbiła sobie u mnie wyjątkowe miejsce. Już wiele razy pisałam na blogu o tym, że to właśnie dzięki Harry'emu zaraziłam się czytaniem. Kamień Filozoficzny oczywiście bardzo lubię. Szczególnie momenty, gdy wchodzimy na ulicę Pokątną i przyjeżdżamy do Hogwartu, ale ona mnie tylko zachęciła do przeczytania kolejnej części. Drugą część zaś po prostu ukochałam. Jest w niej tajemnica, groza, dziwne istoty i kupa śmiechu.
   Szczerze mówiąc teraz nie mogę sobie wyobrazić tego, jak to by było, gdybym nigdy nie przeczytała tej serii. Z pewności moje życie nie kręciłoby się tak bardzo wokół książek tak jak to jest teraz.
   Na szczęście przeczytałam tę książkę i teraz jestem ich miłośniczką. Jedyne czego mi szkoda, to że wszystko się już skończyło, ale z drugiej strony nie ciągnąć jednej serii w nieskończoność.

2 komentarze:

  1. Ja też od niej, tak naprawdę zapragnęłam poznawać całkiem inne światy ^^ Każdą część HP przeczytałam po kilka razy :) i do dzisiaj mam do niej sentyment :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też bardzo miło wspominam całą serię.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.